Moje kresby teď můžete najít i na mém deviantARTu, ale opovažte se je kopírovat! A když už, tak alespoň se zdrojem >:D

Animace blogu by

Červenec 2012

Plán? ^^"

28. července 2012 v 18:53 | Death the Horo/Cheko-chan |  Moje kecy atd.
Před chvíli jsem dokoukala Fate/Stay Night, yahooo XD Takže mi zbývá zkouknout Unlimited Blade Works a můžu se šťastně vrhnout na Fate/Zero a pokud možno, i další věci. Co se týče mého seznamu anime, Stay Night (buhuhůů, Kirei, Lancer a Gilgamesh, proč museli umřít? T.T)
To víš moc dobře -_-"
mám dokoukáno a Ao no Exorcist jsem vyškrtla. Viděla jsem prvních 10 dílů a stačilo. Možná, že dál je to lepší, ale... Prostě škrtnuto.
Dále tu máme rozkoukaný Katekyo Hitman Reborn, což je sice kurevsky dlouhý, ale doufám, že se k tomu někdy vrátím a Avatar: The Last Airbender, u kterýho mám rozkoukanou knihu Země a dál jsem se tak nějak nedostala, ale taky pevně doufám, že to dokončím (na to, že to maj na svědomí amíci, je to masterpiece!).
Pak tu mám pár věcí, co bych chtěla zkouknout taky. Již zmíněné Fate/Zero a Kara no Kyoukai. Protože všechny 3 (Fate/SN, Fate/Zero, KnK) jsou natočené podle VN od TYPE-MOON! (Tsukihime mě zatím neláká, a u tohodle mám pocit, že se Nasu hooodně nudil, když postavám vymějšlel jména -_-")
Ermmm, tohle by bylo asi všechno, doufám, že se k tomu seznamu vůbec dostanu -_-"

Poroučím se!
Arrivederci!

OC - Abigail

26. července 2012 v 13:44 | Death the Horo/Cheko-chan |  Moje kresby / My OCs
Je sice na designu, ale vrazím sem i původní kresbu. Já k ní vlastně nemám moc co říct. Máme tu dvě stránky jednoho člověka. Na první pohled klidná a mírumilovná řadová sestra, ve skutečnosti vraždící psychopatka, co zbavuje svět "hříšníků". Stejně mám pocit, že jsem z ní tu udělala anorektičku -_-" Ta dýka taky vypadá divně *čí je ta krev na ní, to netuším. Asi nějakého "hříšníka", nebo rovnou otce Morgana*
Mimochodem, vysvětlí mi někdo, proč mám tentence většině svých postav dávat hnědy boty?
Abigail - OC by Me

Čmáranice

26. července 2012 v 13:37 | Death the Horo/Cheko-chan |  Moje kresby / Others
Doslova. Čmárala jsem tyhle věci ještě v Chorvatsku a já stejnak nevím, co k tomu říct -_-" Snad jen, máme tu personifikaci mého mobilu, což je vlastně chibi Xanxus, spícího Setha, chibi Bezejmeného v rohu, tvrdícího, že bude hůř *v Chorvatsku byly děsný vedra a já se tím pokoušela uklidnit*, odfláknutá Caramelldansen Horo kompletně z nudy a v naposlední řadě, rakvička chibi Marie a zatrápený Eliot.
Toď vše k tomuto, moji drazí XD


Design God Bless you

25. července 2012 v 19:29 | Death the Horo/Cheko-chan |  Roucho blogu
Protože Horo tu byla od října. Tak jí konečně vystřídal někdo jiný. Seznamte se, Abigail.
Nějak nevím, co k tomu napsat. Snad jen, design je laděný do modro-fialova a kdyby písmo jen tak náhodou nešlo vidět, napiště mi, jestli je potřeba tmavší nebo světlejší a já s tím něco udělám.
Co se týče záhlaví, kresba je vytvořena mnou a je na ní moje OC. Vybarveno pastelkama, později lehce upraveno v photofiltru, pozadí záhlaví je vystřihnuto z jednoho wallpaperu na Fate/Hollow Ataraxia.
Mno, doufám, že se vám design líbí, neb nemám tušení, kdy bude zase novej ^^"

Náhled
↓↓↓↓↓↓↓↓

Z dovolené rovnou na veterinu -_-"

23. července 2012 v 16:45 | Death the Horo/Cheko-chan |  Moje kecy atd.
Nebo skoro rovnou. Z dovolené jsme přijeli včera a za veterinářem jsme byli s Yoko dneska -_-" Ona byla nějak mimo ještě před tím, než jsme odjeli do Mikulova a když jsme včera přijeli, furt jenom ležela v kuchyni pod topením a klepala se. Kdybych jí tu vodu nedonesla až pod nos, tak se ani nenapije. Diagnóza? Možnosti jsou 3. Buď by to mohly být ledvinové kameny, zánět nebo v nejhorším případě nádor. Každopádně to bude něco s močákem, protože když veterinář Yokinu zmáčkl, úplně to z ní vystříklo. Málem na mě, uhla jsem jen těsně -_-" Víte co je v tomhle případě ironie? Yoko bylo ve čtvrtek 5 a za veterinářem jsme jeli dneska. Chudák mamka, ta má narozko pro změnu dneska -_-"
Mno, zatím uvidíme, jak to s naší králicí bude, veterinář jí dal jakousi injekci, zítra jedem na kontrolu zase, tak doufám, že to nebude nic vážného.

Takový chaos po takový fajn dovolené. Nejspíš poslední v Mikulově tak, jak jí znám T.T Od příštího roku budem asi na drůbežárce. Né že by mi to vadilo, ale doufám, že Karina nebude každý ráno v okně (Karina je strejdův kůň).
Konečně jsme viděli malou Ameli! x3 Ona byla vážně rozkošná. Ale řvala, když jí měl na rukách kdokoliv jiný kromě tety Radky. No jo, co by jsme chtěli, od dvouměsíčního caparta ^^"
Taky jsme byli ve Valticích. Mají tam skvělou bylinkovou záhrádku. Koupila jsem si tam Bio gumový bonboný, čaj a aloe v květináči! XD

Zatím všechno, jsem zvědavá, jak to bude s králicí.
Poroučím se,
Arrivederci!


Zase budu v pr... háji ^^"

18. července 2012 v 20:46 | Death the Horo/Cheko-chan |  Moje kecy atd.
Vzhledem k tomu, že máme letos asi poslední možnost jet do Mikulova, tak jí musíme využít. Stalo se to, že teta je v předčasným důchodu, barák je moc velkej a elektrika a plyn hold stojí moc peněz, takže se stěhujou do menšího. Každopádně bych se tu měla opět objevit zase příští týden, a ono je to vlastně vcelku fuk, když to tu teď flákám ^^"
Články přednastavovat nebudu, nechce se mi a možná zase přibydou nějaké fotky
Na tohle bych nespoléhal -_-"
Jsem teda zvědavá, jaká bude malá Amelie. Teta Radka má mimčo, prej je to malý růžový řvoun XD

Zatím se tu mějte, poroučím se,
Arrivederci XD

PS.: Doufám, že už na drubce budou zralý letní jabka XD

Alter vs. Lily

17. července 2012 v 13:44 | Death the Horo/Cheko-chan |  Fate/... / Obrázky
Už mám tenhle obrázek uložený nějakou dobu, tak ho sem konečně dám ^^

Chorvatsko 2012

15. července 2012 v 16:48 | Death the Horo/Cheko-chan |  Ne příliš častá fotodokumentace
Takže tady je pár fotek z Makarske. Pěkné městečko, s mořem na jedné a horama na druhé straně :3 Pěkné, až na to kurevský vedro -_-"

Znásilnil nás Spiderman

15. července 2012 v 16:03 | Death the Horo/Cheko-chan |  Moje kecy atd.
Jsem doma, ale asi ne nadlouho. V týdnu nejspíš pojedem do Mikulova, dokud máme šanci ^^"
Ale teď jsem domaaa!!!!!! Konečně se vyspala ve SVOJÍ posteli a konečně tu není takový kurevský vedro!!! -_-" Vážně jsem si myslela, že se tam rozteču jak ta jejich pověstná chorvatská zmrzka. A když už jsme u zmrzky, tak ta byla perfektní :3 Nejvíc jsem si oblíbila Choko Menta, ta byla bezchybná x3
K moři se chodilo každý den, vždycky ráno, hned vedle té naší betonové pláže byl miniaturní parčík. Teta měla léhátko se Spidermanem XD Ale povím vám, že tam by se bezdomovci nevyspali. Hrozně tam řvaly cikády! Vážně to byl děsnej rachot.
Taky tam měli klášter. I s mnihy! Teda, já viděla jen jednou jednoho, ale stejnak ^^"
Celkově bylo fajn, ráno se šlo k moři, odpoledne byla siesta (většina lidí vždycky spala) a večer se šlo na trh :3 Měli tam plno serepetiček, jídla, restaurací a velká pláž byla hned vedle. Ta se nám ale nelíbila. Jednak tam byla hlava na hlavě a jednak to tam bylo divně rozkouskovaný =3=
Jo, a našli jsme tam skvělou restauraci. Měli skvělý jídlo a byl tam hrozně sympatický číšník. Ono fakt potěší, když vás někdo nazve mladou dámou :3
Taky jsme tam konečně vyzkoušeli takový ty malý rybičky a při druhé návštěvě jsem si dala úžasný tuňákový salát :3
Celkově bylo fajn, jediný problém byl strejda Jiří, který po začel solidně štvát svými narážkami :P

Celý týden byl vlastně dost monotónní, ale byla sranda. Při cestě tam jsme se sice v noci ztratili v Budapesti a na záchodech na benzínkách byly strašný fronty -_-"
Za chvíli vám sem hodím pár fotek, takže se prozatím poroučím.
Arrivederci! :D

Kotomine Shirou

13. července 2012 v 14:02 | Death the Horo/Cheko-chan |  Fate/... / Obrázky
Shirova fanverze. Nemohla jsem si pomoct, takhle mi Shirou přijde trochu... drsnější? ^^" Prostě verze, jak by dopadl, kdyby ho nenašel Kiritsugu ale Kirei. Nebo tak nějak ^^"

Linkin Park - Bleed It Out

12. července 2012 v 13:57 | Death the Horo/Cheko-chan |  Linkin Park
Starej dobrej Linkin Park :3

"War of Change" Lyric Video

11. července 2012 v 12:00 | Death the Horo/Cheko-chan |  Hudba / Ostatní
Ať nespamuju jen s Fate věcma, když tu nejsem ^^"

Fate/Kaleid Liner Prisma Illya - Recenze

10. července 2012 v 16:53 | Death the Horo/Cheko-chan |  Anime a manga recenze
OK, nemohla jsem si pomoct, tak jsem vám to sem přednastavila XD

Prisma Illya

9. července 2012 v 11:51 | Death the Horo/Cheko-chan |  Fate/... / Obrázky
Všichni hlavní aktéři, Luvia tu má ten svůj arogantní výraz bohaté slečny (proč mi tak strašně připomíná Gila?)

Fate/Stay Night - Recenze

8. července 2012 v 3:33 | Death the Horo/Cheko-chan |  Anime a manga recenze
Patrně se teď někde flákám u moře *koukne na přednastavený čas*. Ne, patrně teď spím XD
Neumím psát recenze, tak mě neukamenujte ^^"

Zbloudilá myšlenka (n. 18) (aneb jak to tu bude)

6. července 2012 v 14:01 | Death the Horo/Cheko-chan |  Zbloudilé myšlenky
Dobře, dneska večer jedeme do Chorvatska a mě to vůbec nepřijde. A taky mám pocit, že za tu dobu, co tu nebudu, tu přibyde více článků než když jsem doma -_-" Článků bude 6, budou přibývat od neděle do pátku, na každý den jeden, z toho 2 recenze - Fate/Stay Night a Fate/Kaleid Liner Prisma Illya (předem říkám, že recenze psát prostě NEUMIM!). Takže si to tu beze mě užijte, protože příští sobotu vyjíždíme a v neděli bychom měli být doma.
Takže zatím,
Arrivederci!

Rozcestník / Fate/....

5. července 2012 v 18:07 | Death the Horo/Cheko-chan |  Fate/....
Nedivte se, že se ty rubriky jmenujou tak blbě, nebude v nich jen Fate/Stay Night ale i F/Zero, Hollow Ataraxia, Extra, Prototype a další Fate věci. Proto rubrika ponese tak blbej název ^^"
Takže tak, recenzi přednastavím na dobu, až budu v Chorvatsku a mezi obrázky a videi jsou ještě starší věci. A recenzí bude v budoucnu taky víc.

Má cenu hlásit, že je vedro? =_="

5. července 2012 v 16:22 | Death the Horo/Cheko-chan |  Moje kecy atd.
Opravdu bych snesla menší ochlazení. Nemuselo by to být o moc, třeba včera bylo fajně a furt na kraťasy. Už ale nevím, kolik bylo stupňů. Na druhou stranu vím, že teď nám teploměr v kuchyni hlásí "krásných" 34 nad nulou, takže si určitě dovedete představit, jak musí být v autě. Doslova na umření, když jsem vlezla dovnitř, připadala jsem si jako v horkovzdušné troubě -_-"
Ale do obchodu se jet muselo kvůli zásobám na nadcházející týden. Předtím jsme ale vlezli do New Yorkeru. Povedlo se mi ukořistit moc pěkné zelenkavé tričko :3 Horší to bylo s našima, byli jsme tam asi třičtvrtě hodiny. Jedinou útěchou byla zapnutá klimatizace v obchodech.
O to větší byl šok, když jsme vylezli ven -_-"
Maria zalezla do sklepa a odmítá vylézt z rakve ^^"
Pak jsme zalezli do Kauflandu, potřebovali jsme zásoby! Neb zítra večer odjíždíme do Chorvatska, takže tu nebudu.
Nejsi tu ani tak -_-"
Něco málo se pokusím přednastavit, recenzi na Fate/Stay Night (ne, furt to nemám dokoukaný) už mám sepsanou a ještě splácám jednu na Fate/Kaleid Liner Prisma Illya. On je to geniální doujin (a vyhrožujou s anime adaptací, tak budem doufat, že to neposerou -_-")

Možná se zítra ještě ozvu-
Tuhle možnost moc neočekávejte -_-"
jedeme až v osm večer. Jsem zvědavá, jestli se v autě vyspím.
Poroučím se,
Arrivederci! :D

Ať žije klimatizace

3. července 2012 v 17:00 | Death the Horo/Cheko-chan |  Moje kecy atd.
Ale autobusáci o tomto pojmu nejspíš nic neví, jinak by v tom buse byla a cestující se neškvařili -_-" Hlavně když tuhle cestu musím absolvovat dvakrát denně, to je na umření. Naštěstí je to ráno v pohodě, slunko tak nepeče a počasí venku je příjemné, což se o pozdějších hodinách říct nedá. Alespoň že v Lasu klima je, jinak bych tam do dvou asi nevydržela. Lidí stejně moc není, většina se radši sebrala a odešla někam k vodě.
Což my udělali v neděli, jeli jsme za strejdou na chatu a tam šli na bazén. Devítiletá sestřenice mě nutila řádit ve vodě. Nejhorší pak bylo, že jsem byla utahaná, ale večer jsem z toho horka nemohla spát =3="
Geh, a to jsem ráno musela do práce. Ono je celkem sranda, když na prodejně nikdo neumí anglicky a dva dny po sobě přišli cizinci. Včera to byli Rusové, dneska Němci :D
Taky jsme si s mamkou všimly, že je u nás čím dál tím víc černochů. Což mi nevadí, jsou klidní a nedělají bordel jako někteří naši spoluobčané -_-"

V tom vedru mi to pořádně nemyslí, tak se radši poroučím.
Arrivederci!