Moje kresby teď můžete najít i na mém deviantARTu, ale opovažte se je kopírovat! A když už, tak alespoň se zdrojem >:D

Animace blogu by

Září 2012

Twins?

27. září 2012 v 22:04 | Death the Horo/Cheko-chan |  Anime mix / Obrázky
Or triplets? With Romano? O_O
Mě to napadlo hned, co jsem Ryuunosukeho viděla, vždyť ta podoba je jasná! Samozřejmě, jen podoba, Feliciano není psychopat, kterého baví zabíjení, on je pravý opak ^^"

KOKIA - Tenjin no Komoriuta

27. září 2012 v 21:37 | Death the Horo/Cheko-chan |  Hudba / Ostatní
Je to pěkný, moc pěkný, ale běhá mi z toho mráz po zádech, eh ^^"

Vrána je o rok starší :D

27. září 2012 v 1:23 | Death the Horo/Cheko-chan |  Moje kresby / Others
Čas letí moc rychle, sakra -_-" A hlavně podzim je hodně plodné období. Kolik lidí je vlastně narozených na podzim? Kadet? Saku? Ryuki? Já? >_<
Každopádně, řetězec narozenin začíná právě Kadet, takže vráno! Chci ti popřát hodně štěstí, zdraví, nervů a nápadů na všechno (třeba jak štvát profesory) a spoustu psychopatů v léčebně :D Popřála bych ti i nějaký ten rum, nebo tak něco, ale když je ta prohibice :D

Zde je tvůj dárek. Loki nechtěl spolupracovat, takže trvalo nějakou dobu, než byl odchycen, svázán a omotán mašličkou >:D

Gate of Babylon

22. září 2012 v 11:12 | Death the Horo/Cheko-chan |  Fate/... / Obrázky
Taková blbina a já se u toho tlemím jak blbá XD

Zima vás probere, zaručeně -_-"

21. září 2012 v 22:11 | Death the Horo/Cheko-chan |  Moje kecy atd.
Nesnáším vstávání na sedmou. Ale ještě víc nesnáším vstávání na sedmou v pátek >_<""
Přinejhorším tě ta zima venku probrala >:)
Jseš škodolibej zmetek Péťo >3<
Včera jsme psali z matiky. Je sranda, když jsme vzorce na třetí probírali už na základce, a já je pochopila teprve včera ^^" Ale větší sranda byla, že na písemce byl ten samý příklad, na kterým jsem to pochopila a já si pamatovala výsledek >:D Takže z písemky zajedna, jupí! A z fyziky taky, i když to byly "jen" převody jednotek (platí to co se vzorečkama z matiky, taky jsem některé pochopila až letos ^^"). Taky jsem se utvrdila v tom, co jsem věděla od první hodiny ZSV v prváku. Že profesor je z jiný planety, někdo takový fakt nemůže být pozemšťan :D
Když jsme šly s holkama ze školy, po parkovišti si to rázoval jeden z našich drahých spoluobčanů romského etnika s kočárkem plným harampádí. Nějakým způsobem ho pustil/strčil, to už fakt nevím, a kočárek to napálil do zaparkovaného auto. Babka v okně začala nadávat, romský spoluobčan se začal omlouvat
Přičemž zněl, jako kdyby byl sjetej >:D
ovšem babka v okně nadávat nepřestala, a tak onen spoluobčan začal vyřvávat, že je rasistka a mlel cosi o nožích a pěti stehách (nebo tak něco). S holkama jsme zašly o kus dál, kde jsem se mohla začít chlamat, protože mi ta jejich slovní přestřelka přišla nehorázně vtipná. Doma se mi to ale pěkně vymstilo. Když jsem si ohřívala oběd, talíř byl samozřejmě horkej, já ucukla, talíř sjel a mě prsty efektivně skončily v horký bramborový kaši. Bolí ještě teď -_-"
Zítra jedem do Karviné, děda má sedmdesátiny. Ale mě se tam vůbec nechce, chjo, zas bude nuda -_-"

Mějte se fajn, já se poroučím a
Arrivederci! :D

Akiko Shikata - Ta ga Tame no Sekai

18. září 2012 v 18:40 | Death the Horo/Cheko-chan |  Shikata Akiko
Nešlo odolat, prostě nešlo ^^"

Sup to neubrzdil

17. září 2012 v 21:24 | Death the Horo/Cheko-chan |  Moje kecy atd.
Ale jo, ubrzdil, jen mě ke článku nenapadl lepší název ^^"
Dneska jsme měli perfektní ulejvárnu, první hodina-španělština, druhá-zemák, třetí/čtvrtá/pátá-ukázka dravců!!! *u* šestá-matika >.<"
A nadšení vyprchalo >:)
Přijde mi legrační, že se naše polorozpadlé a ošklivé město jmenuje Orlová :D Dravci nám byli představeni, já si asi po padesáte poslechla výklad *protože Lednici navštěvujeme každým rokem*, a když pan sokolník dával otázky, stačilo si chytře počkat, až zbytek vystřílí všechny možné dravce, popřípadě si počkat na nápovědu, a pak rychle prsknout správnou odpověd. Mám pexeso, leporelo a zážitek s lákáním supa >:D Já chtěla toho velkýho, ale nakonec mi stačil ten menší (Pačeeees!!! :D). Bylo to fajn, kdyby jsme pak ještě neměli matiku -_-"

Poroučím se,
Arrivederci! :D

Angels and Demons - Fire (Hans Zimmer)

16. září 2012 v 20:44 | Death the Horo/Cheko-chan |  Hudba / Ostatní
Mám tuhle skladbu ráda, ale na Chevaliers de Sangreal u mě nemá ^^Camerlengo? Camerlengo! *u*

16. září 2012 v 18:42 | Death the Horo/Cheko-chan |  Moje kecy atd.
Jo, flákám to tu. Jo, nekomentuju. A ano, teprve včera jsme viděli Anděly a Démony! ^^" Docela mě pobavilo, že si mamka k filmu vzala slovník cizích slov, který jí byl stejně k ničemu *víte, jak skvělý je pocit, když víte něco, co vaši rodiče ne? >:D*
Z Camerlenga jsem byla nadšená, jen mě oproti knížce štvala změna jména. Camerlengo je prostě Carlo >_<

O výkendu jsem udělala něco, co nesnáším. Dva dny po sobě jsem byla s mamkou nakupovat -_-" Včera s náma byli i Sýkorci, a protože jsme zvyklé chodit samy, jely jsme i dneska. Protože je otrava chodit po obchodech a zdržovat, nebo být zdržován. Ale jsem spokojená, ze včerejška mám dvoje kalhoty, což je na mě úspěch. Dneska jsem chtěla sehnat podzimní bundu, ale nic. Všechny obchody tak nějak skáčou z léta rovnou na zimu, tohle tak nějak nepobírám. Tak jsem si udělala radost takovou malou dekorativní lucerničkou a plátnem na malování. Mamka mi ještě musí sehnat akrylové barvy, jestli chce na Vánoce ten obraz :D
Taky na mě čekal šok na mailu, na který lezu jen když potřebuju odeslat něco spolužačce do školy. A co mě praští do očí? Deset dní starý e-mail od jisté vrány O_O

A zítra zase škola, s největší pravděpodobností se tu další týden neukážu. Není nálada, ale možná sem ještě dneska něco hodím ^^"

Poroučím se,
Arrivederci!

Pár OC

5. září 2012 v 20:45 | Death the Horo/Cheko-chan |  Moje kresby / My OCs
Fláknutých do jednoho obrázku. Mělo jich tam být víc, ale kvůli Yoriho křídlům a čepeli Horo se tam Aquarius s Lartem jaksi nevešli, tak do zadu přišel Karu ^^"
Musela jsem ale ve photofiltru ztlumit barvy a ono to celkově dopadlo divně -_-" Konkrétně Yoriho a Karuova křídla, doteď je neumím kreslit, a o vybarvení radši ani nemluvím -_-" Celkově se mi tu nejvíc zamlouvá Dhaia, i když i ona mohla dopadnout líp, to samý se Sethem. A u obou mi jaksi splívá barva vlasů s oblečením -_-"
Na druhou stranu, líbí se mi Karuův výraz, ačkoliv není dvakrát veselý ^^"
Kdo by taky byl, po dvou tisících letech pod zámkem -_-"
Ale přijde mi tu mladší, než by měl být. O nějakých 500 let ^^"
Geh, složitý rodiný vztahy. Horo s Yorim jsou dvojčata a Karu je jejich strýcem a zároveň bratrem ^^" A Dhaia je pravá ruka (a milenka, i když to popírá) Yoriho a Seth zase Horo (ten zas nemá šanci to popírat)
Nanami Horo / Lady Death Scythe III. - My OC/Alter-Ego
Dhaia, Karu, Nanami Yori/Lord Shinigami III., Seth - OCs by me

Dva měsíce v háji... ^^"

2. září 2012 v 20:43 | Death the Horo/Cheko-chan |  Moje kecy atd.
Aneb zítra se vracíme do našich nemilovaných školních lavic a k profesorům, kteří udělají cokoliv, aby si zlepšili náladu nějakou tou pětkou a občas nasrali studenty nějakou tou písemkou *zdravím angličtináře*. Kámen úrazu ovšem je, že já se i přes tohle do školy už celkem těším, ačkoliv pro mě samotnou je to lehký šok ^^"
A taky se konečně vyspíš, co? XD
Jo, místo v půl sedmé budu stávat ve třičtvrtě -_-"
Já vám chci tedy popřát štěstí do nového školního roku a hodně trpělivosti a nervů s profesory ^^

No, ale je pravda, že jsem se tu neozvala jen kvůli tomuhle ^^"
Světe div se ^w^
Knížka "Prohnaný- Kroniky železného druida" je vážně fajn už jen kvůli těm hláškám *nadávku "zkurvenej čajpytlík" si zapamatuju*, ale i zdraví nebezpečná, zvlášť co se yaoistek týče. Pokud tedy nejsem jediná, kdo v tom vztahu právníkXklient mezi Atticem a Halem vidí to co já ^^"
A teď má v hlavě pairing vlkodlakXdruid a nezbaví se ho hodně dlouho^^"
Ne, nezbavím, fufufu >:3
Taky chcem za právníky upíra a vlkodlaka >:D
Taky se mi povedlo dostat se k dvacátýmu dílu Fate/Zero. Málem jsem se rozbrečela jako Kiritsugu, když odstřelil to letadlo kde byla Natalia, ačkoliv to byl jen flashback, a podruhý jsem slzy zadržovala, když semřela Maiya.
Ale když Kirei zapíchnul Tokiomiho, to ses smála >:D
A Kaynethovi se Solou-Ui jsi to taky přála co? >:)
Solu-Ui jsem nesnášela od začátku a Kayneth mi taky lezl na nervy. Diarmuid si takového Mastera vážně nezasloužil >_<
A já už se radši poroučím, jinak bych se tu rozčilovala nad oblíbenými a neoblíbenými postavami a nad tím, že se Nasu musel někdy vážně nudit, když některým postavám v čemkoliv od něj vymejšlel jména -_-"
Arrivederci! XD

Fate/Prototype MAD

1. září 2012 v 18:51 | Death the Horo/Cheko-chan |  Fate/.... / Videa
Na Fate/Prototype je videí hrozně málo a tohle se mi líbí zatím nejvíc, z těch co znám. Ale ani se tomu moc nedivím, celý OVA má 12 minut i s cestou a stejně toho moc pochopit nejde ^^" Ale jak Manaka pořád opakuje to svoje "Seiba, Seibaa, Seibaaa!" tak to mě celkem děsí ^^"