Moje kresby teď můžete najít i na mém deviantARTu, ale opovažte se je kopírovat! A když už, tak alespoň se zdrojem >:D

Animace blogu by

Říjen 2012

Warrior Princess

24. října 2012 v 18:29 | Death the Horo/Cheko-chan |  Hudba / Ostatní
A nesnažte se mi tvrdit, že si TOHLE nepamatujete >:D
Myslím, že další komentář není třeba >:3

The Lost World Theme Soundtrack

24. října 2012 v 18:18 | Death the Horo/Cheko-chan |  Hudba / Ostatní
Mám tuhle znělku ráda, fakt že jo. Ztracený svět je jeden ze seriálů, na kterých jsem vyrostla.
I když, přiznějme si to. Kdyby sis to neoživila, nepamatuješ si, o čem to bylo ^^"
Ale těch seriálů je hrozně moc. A o čem byly? ... Jo, tak to už o hodně z nich nevím. Třeba takový Star Trek. A teď nemyslím Enterprise nebo Novou generaci, ale ten původní. Jedinou věc, co si pamatuju je, že toho chlápka se špičatýma ušima jsem měla hrozně ráda (řeč je o Spockovi ^^). Nebo původní Hromkočky, nepamatuju si z nich ani Ň ^^" A můžu klidně jmenovat i další věci.
Ale co se týče hudby, tuhle si pamatuju doteď. Ovšem, paradoxem je, že jsem knížku od Doyla nečetla, budu muset v budoucnu napravit ^^"

AMV // Fate/Zero - Knights and Heroes

24. října 2012 v 17:47 | Death the Horo/Cheko-chan |  Fate/.... / Videa
Jo, ještě žiju, těžký uvěřit co? -_-"
Ale tohle video je perfektní, sice krátký, ale perfektní. Hudba to jen skvěle podtrhuje a Kiritsugův proslov je dobře doplněný scénami :3 A upřímně, tak nějak s ním souhlasím ^^"

Jen tak...

13. října 2012 v 15:31 | Death the Horo/Cheko-chan |  Moje kecy atd.
Abyste věděli, že žiju -_-"
Nevím, co sem dávat a stejnak nemám ani náladu. Stejnak tu nikomu moc nechybím, že? ^^" Ale ne, i když už sem pořádně nechodím, i když už pořádně nechodím ani k vám *jsem svině, vím*, rušit to tu nehodlám, to ani náhodou. Ono se tu jednou za čas něco objeví, ale pochybuju, že se to tu vrátí do doby, kdy jsem přidávala i sto článků za měsíc -_-"
Stejně se nic moc neděje, o čem bych psala.
Teda, včera jo ^^ Alespoň něco. Jeli jsme do Ostravy na výstavu Šangri-La :3 Vážně ji můžu doporučit, pokud se alespoň trochu zajímate o země jako Indie, Tibet a jejich kulturu a náboženství :3 Jediná věc, co mi vadila, bylo to, že z těch promítacích místností jsem měla vyloženě hovno, protože tam děcka dělaly bordel =3="
Po výstavě jsme se s Kačou individuálně dopravili do Karolíny. Individuálně, protože čekat, až si profesor ZSV projde výstavu, to by bylo na hodně dlouho -_-"
Víme, jak dopadlo Brno ^^
V Karolíně jsme polezly po některých obchodech, a já bylo hrozně ráda, že nejsem jediná ulítlá na knihkupectví a dárkové obchody *.*

Co se týče anime, Fate/Zero už mám dokoukané, ale kdy bude recenze, to netuším. Taky už je dopřekládaná Fate/Kaleid Liner Prisma Illya 2wei a já jsem napnutá jak kšandy, kdy začnou překládat 3rei :3
Taky mě zase chytlo The Sims Medieval, tak to hraju při každé příležitosti :3

A já se zase poroučím, Watcher jen ví, kdy se opět ozvu.
Arrivederci!