Moje kresby teď můžete najít i na mém deviantARTu, ale opovažte se je kopírovat! A když už, tak alespoň se zdrojem >:D

Animace blogu by

Únor 2013

Nemám ráda oslavy...

24. února 2013 v 17:24 | Death the Horo/Cheko-chan |  Moje kecy atd.
Protože je na nich moc lidí a všichni řvou jeden přes druhýho -_-"
Ale děda slavil 70, tak alespoň ze slušnosti jsem tam musela. Měli jsme pronajatou místnost v hospodě a já se upřímně bála, aby mi ten oběd tam chutnal. Ale musím říct, že jsem byla docela mile překvapená (obědem i zbytkem dne). Polívka byla v pohodě a hlavní jídlo taky, akorát ta niva mi tam strašně smrděla a furt se mi tam snažili vnutit alkohol a nechali toho asi po stopadesátým ne ^^" Navíc, ve čtyři jsme měli pronajatý bowling a já zjistila, že když se snažím, sejmu tak jednu kuželku. Pak mi to začalo být jedno a shodila jsem jich devět >:D Nakonec to teda bylo docela fajn, akorát že někteří měli věčnou potřebu řvát jeden přes druhýho a už jen to třískání bowlingových koulí o křivou dráhu bylo pro moji hlavu dost bolestivé >_<"
Hlavně když někomu padala permanentně ^^"
Nakonec to bylo i fajn, ale nepotřebovala bych to pravidelně. Hodně nepříjemné bylo, když jsme vylezli do zakouřené místnosti v hospodě, nesnáším ten smrad, bolí mě z něho hlava -_-" Navíc, mamka si tam zapoměla šálu ^^"

Poroučím se,
Arrivederci ^^

OCs - Eev a Aries

18. února 2013 v 17:13 | Death the Horo/Cheko-chan |  Moje kresby / My OCs
Co je to anatomie? Ten pojem neznám >:D
Původně cosi valentýnského, ale za 1) nemám ten svátek ráda, 2) nechtělo se mi to narychlo dokončovat a za 3) nemám ten svátek ráda -_-"
Moje dvě OC, Eev a Aries/Fergus McCumhail.
Ari se tu tváří jako moula :D
Co k tomu mám říct? Anatomie - bída, hlavně u Ariho, stínování - bída, u obou. Ale z nějakého neznámého důvodu mi to nevadí a jsem spokojená ^^" Tak se do mě pusťte. První sem dám verzi s pozadím (pomohl starý dobrý kamarád Photophiltre), pak bez pozadí.

Crying Kouha

16. února 2013 v 14:08 | Death the Horo/Cheko-chan |  Magi: The Labyrinth of Magic / Obrázky
Abych byla upřímná, vůbec mi to k tomu schyzofrenímu sadistovi nesedí, ale obrázek je to pěknej ^^"
Ví, že je s Magi už otravná -_-"

Morgiana's character song

10. února 2013 v 21:36 | Death the Horo/Cheko-chan |  Magi: The Labyrinth of Magic / Videa
Našla jsem i Alibabu a Aladdina, ale tahle Morgianina se mi jaksi líbila nejvíc :3 Ale chci slyšet zpívat Sinbada (protože Daisuke Ono! :D). A Kassima T.T

Makáme a neflákáme se...

10. února 2013 v 21:32 | Death the Horo/Cheko-chan |  Moje kecy atd.
Což se o těch pražácích jaksi říct nedalo -_-" A opravdu to bylo naposled, co jsem byla na přestavbě prodejny, tohle byla... která vlastně? Loni nic, předloni se stavěla kavárna,
Kterou teď mimochodem zrušili -_-"
předpředloni se dávaly nové regály a předpředpředloni se stěhovala celá prodejna. A kromě loňského roku to bylo opravdu každým rokem něco, geh, jestli budou něco předělávat i popátý, tak nevím... >3< Ale zase mám na přestavby už praxi ^^"
A peníze na účtu >:D
Mělo to ale výhodu, v pátek jsem se ulila z fyziky, ale v Ostravě jsem trčela do... půl deváté? A to se navíc jen vyklízely některé regály, bordel začal v sobotu. Naštěstí jsme nemusely spoléhat na autobus, mamka si vzala auto a odřídila to ^^ Jo, ty knížky by šly přendávat z jednoho místa na druhé rychleji, ale to by pražáci nesměli přilézt až ve tři a ještě by se nesměli flákat. O paní vedoucí nemluvím, ta až večer začala skládat slovníky, ale zjistila, že jí to nejde a začala si stěžovat (ale hlavně že do nás hučela >n<). Na druhou stranu, mamka získala takový přehled o sci-fi a fantasy knížkách, až jí to nebylo příjemné. Navíc jsme to museli rozdělit, problém ale byl, že toho fantasy bylo o hódně víc a já byla jediná, kdo v tom viděl rozdíl -_-" Věci z papírnictví jsem proklínala a domů se jelo ve tříčtvrtě na osm. Ještě jsme museli odvézt tetu do Havířova, takže v půl deváté jsme byly doma jak na koni -_-"
A dneska nás čekalo překvapení. Nejen, že mamce do telefonu tvrdili, že už to skoro je a jsou tam jen dodělávky, přičemž tam byl bordel jak v tanku a haldy knih na zařazení, ale taky jsme tam byly jen já, mamka, teta, jedna prodavačka z Opavy a ti pražíci (přičemž dobrá půlka z nich byli nábytkáři a ti pak stejně vypadli). Vedení prostě zbytku z našich ještě večer (ve čtvrt na jedenáct, těžký jim to říct ještě v práci) volalo, že nemají chodit, že to tam zvládneme. Jo, zvládli, když jsme odcházely v půl tvrté, ty ženské tam furt skládaly tu dětskou literaturu (od včerejška). Mimochodem, jestli se jim to tam vleze, dáváme se s mamkou na modlení. To samé ty bedny s hrama, na ty regály se to nemůže vlézt -_-"
Díky Bohu, že mám tenhle týden volno, konečně se vyspím TuT A tatík má zítra narozeniny, koupily jsme mu Tullamore Dew :D

No nic, žijte blaze, nikdy nechoďte na brigádu při přestavbě prodejny,
Myslela si, že vedoucí zakousne >:D
Poroučím se,
Arrivederci!

Zdroj energie

2. února 2013 v 20:49 | Death the Horo/Cheko-chan |  Magi: The Labyrinth of Magic / Obrázky
Sinbad v Baalově equipu by byl určitě velmi účinný zdoj elektrického proudu, teda, dokud by mu nedošlo magoi a neodpadl by ^^"
Heh, právě jsem dočetla poslední vyšlou kapitolu mangy. Problém je, že ta byla přeložena 28. ledna, takže na další si počkám T.T Ale stejnak, Fanalis Corps! >u<

Úmrtní listiny rozdány...

2. února 2013 v 16:29 | Death the Horo/Cheko-chan |  Moje kecy atd.
Už předevčírem, no ^^" Nějak jsem byla lína to tu napsat hned.
Stejně to tu nikdo nečte -_-
Myslím, že jsem dopadla vcelku obstojně, teda až na tu 3 z chemie -_-" Ale na druhou stranu jsem ráda, že ZSV, M a F jsem utáhla na 2 ^^ Jen mě teda štve, že nebýt té trojky, měla bych vyznamenání, geh, no co, můžu si za to sama >_<"
Včera jsme s mamkou jely do Karolíny. Nevím, nevím, buď v těch obchodech vážně nic nebylo, nebo jsem prvotřídní barbar co se týče oblečení. Samozřejmě jsme opět nekoupily nic a jediný nákup bylo jídlo v KFC. Daly jsme si longera a usoudily, že twister je lepší >:D
Mimochodem, asi odstřelím Mel, kvůli ní většinu času trávím na Pokémon wiki a furt mě to tam baví prolézat. Občas tooho nechám a pro změnu je to Magi wiki, no ^^"

Upřímně, nevím, co bych měla dál napsat, tak to utnu.
Poroučím se,
Arrivederci :D