Moje kresby teď můžete najít i na mém deviantARTu, ale opovažte se je kopírovat! A když už, tak alespoň se zdrojem >:D

Animace blogu by

Září 2013

Rule the World

27. září 2013 v 15:36 | Death the Horo/Cheko-chan |  Moje kresby / Others
Máme 27. září. Což znamená, že jistá vrána jménem Kadet má dneska narozeniny. A já za živýho Boha nemohla přijít na to, co mám splácat jako dárek. Až na mini Jokera, ten byl jasnej hned a jsem ráda, že došel v celku ^^
Takže jsem nakonec splácala tohle. Kadet ve společnosti Slendermana, Karasa a dvou vran. A pro příště už budu vědět, že máš modrý oči ^^"
Takže ti vráno, k těm tvým kulatinám přeju všechno nejlepší, loajalitu tvých psychopatů (když nebudou poslouchat, jdi na ně s pánví >:D) a spoooouuustu kreativních nápadů na příběhy :3
Takže ještě jednou,
Všechno Nejlepší Kadet! :D
Karasu z Yu Yu Hakusho - Yoshihiro Togashi

Od čeho jsou klíče?

16. září 2013 v 21:22 | Death the Horo/Cheko-chan |  Moje kecy atd.
Tahle otázka je v tuto chvíli docela zásadní. Proč máme klíče? Na ozdobu místo řetízku? Jako zátěž do kapes? Pro srandu králíkům?
Vzhledem k tomu, že jsme miniaturní školička, která se skládá všehovšudy ze dvou pavilonů a dále z důvodů neznámých, máme o přestávkách možnost odejít ze školního pozemku. Jistě, u stěny to podle toho vypadá a ty nedopalky by měl někdo po x letech povysávat, ale to je teď jedno. Důležité je, že dveře jsou otevřené jen o přestávkách, tedy, měly by být, přičemž se služby střídají mezi třídami. Na druhou stranu, pavilon není jediná cesta, jak se dostat na pozemek škol, jak gymplu, tak základky. Hned vedle našeho pavilonu se totiž nachází hřiště a vedle hřiště vrátka do lesíka, kde běhaj králíci, veverky a spí bezdomovci. A protože kvůli přechodu na druhý pavilon občas někteří nechávají druhé dveře otevřené.
A teď se dostáváme k jádru pudla. Všechny třídy, kromě čtvrťáku, jsou v přízemí. V místech, kde si kdokoliv mohl vylézt z lesíka a čumět do oken a kde mohl vidět, že ve třídě jsou věci, ale ne studenti. A určitě nebyl slepej ani blbej, když viděl mobily položené na parapetu, jako by na něj řvaly "Seber mě, tak mě sakra seber!".
Stručně řečeno, dneska vykradli prvák. Ze třídy jim zmizelo několik mobilů a... kolik? Dva tisíce? Netuším, každopádně prváci na naši malou školičku nebudou mít moc pěkné vzpomínky. Sice netuším, která třída měla službu na klíče, mám pocit, že čtvrťáci, ale nevím to jistě a kecala bych. Na druhou stranu, dodám něco i na obhajobu tohle. Už se mi stalo, že když jsem měla službu na klíče já, stalo se mi několikrát, že jsem na začátku hodiny zamkla a když jsem šla o přestávce odemknout, ono bylo otevřeno!
Ale zase, třídy se nezamykají a když jdu do jiné učebny, mobil a peněženku zahrabu úplně dolů do tašky, popřípadě vezmu s sebou, ale nenechám je ležet na parapetě!

Tolik co do dnešního dne, kromě událostí výše popsaných můžu jen říct, že budu mít s největší pravděpodobností noční můry o alkanech =_="

Poroučím se,
Arrivederci!

Z dějepisu politologie... -_-"

14. září 2013 v 20:44 | Death the Horo/Cheko-chan |  Moje kecy atd.
Profesor Xind asi nepochopil, co že nás to má v určité hodiny učit. Že když nás má čtyřikrát (X_x) týdně, dvě hodiny mají být ZSV a dvě dějepis. A on si z dějepisu dělá ZSV, jinak si nemůžu vysvětlit jeho výklad k jakože osvícenství. Myslím, že se budu muset spolehnout na učebnici a jeho prapodivné zápisy -_-" Klidně bych brala místo dějáku matiku a místo ZSV další dvě fyziky X_x
Na druhou stranu je škola prozatím v klidu, spíš se opakuje a co se týče nového učiva v chemii, tedy organiky, zatím mi to přijde docela lehké.
To přijde ^w^"
Pánové ve třídě objevili Ameriku... pardon, vteřinové lepidlo. A naběhli si na bombu XD Tak zaprvé, před katedrou přilepili desetikorunu. Ale naše rodilá mluvčí na španělštinu není blbá a ubezpečila je, že když "Oni přicházeli, ona už byla zpátky". Dále přilepili křídy a matikářce slepili propisku. Ale k jejich smůle ji máme i na fyziku a prej budeme brát přilnavost, tudíž by se hodila prezentace na lepidla >:D
No a v naposlední řadě, nemůžu uvěřit, že jsem předešlé roky nadávala na šest hodin každý den, vyjma odpoledka. Letos si říkám: "Co, jenom šest hodin?". Ty máme totiž ve čtvrtek. Jinak v pondělí 7, s tím že máme na devět , v úterý osm s tím, že máme na sedmou, ve středu osm, ve čtvrtek oněch šest a pátek by byl krásný, kdyby nebylo to zku... pitomé ZSV, neb máme na devět a jen čtyři hodiny >u< Počet hodin ovšem záleží na tom, jaké má kdo semináře. Já si svoje přírodní vědy odbydu v pondělí a matiku ve středu, jsem ráda, že je nemám v pátek, jinak by mě asi jeblo ^^"

No nic, poroučm se,
Arrivederci! :D

Zbloudilá myšlenka (n. 24)

4. září 2013 v 21:33 | Death the Horo/Cheko-chan |  Zbloudilé myšlenky

Je to velké, ... je to pevné... a není to pruhované.
-spolužák o svém sešitu z matematiky XD

Aneb další dúkaz, že jsme všichni úchylové, když se tomu smála i profesorka XD

A je to tady...

1. září 2013 v 21:02 | Death the Horo/Cheko-chan |  Moje kecy atd.
Dnešním dnem některým z nás končí letní prázdniny a od zítřka musíme znovu dennodenně zasedat do lavic v mučících zařízeních... vlastně školách ^^"
Co jsem chtěla říct je, přežijte těch deset měsíců ve zdraví, ať už fyzickém nebo psychickém, ať jste na základce, střední, vysoké nebo zrovna přestupujete. Ve škole se vám bude určitě dařit, a pokud vás bude štvát otravný spolužák nebo profesor, jen se usmějte a proneste něco, co pro změnu nasere jeho >:D
Takže moji milí, přeji vám hodně zdaru, ať těch deset měsíců přežijete ve zdraví :)

A já si jdu vypít svůj spací čaj, neb na těch deset měsíců počítám s chronickou nespavostí >:"D