Moje kresby teď můžete najít i na mém deviantARTu, ale opovažte se je kopírovat! A když už, tak alespoň se zdrojem >:D

Animace blogu by

Květen 2014

Když se daří, tak se daří :3

25. května 2014 v 14:02 | Death the Horo/Cheko-chan |  Moje kecy atd.
Jako včera :3
Jo, zase o den pozdějc >:D
Zajely jsme s mamkou do Karolíny a kupodivu se nám s nákupy zadařilo. Potřebovala jsem sehnat něco "slušnějšího, vhodného na společenskou událost". Jestli jim nebudou vyhovovat černé kalhoty, baleríny a modrobílá pruhovaná košile, ať se jde vedení školy bodnout, já tu službu u maturit nechtěla >_<" Aneb je fajn, dozvědět se tuhle docela dost důležitou informaci v pátek, když tu službu mám mít v pondělí. Původně se tam napsaly dvě spolužačky, ale vzhledem k jejich absenci by je tam profesoři nepustili, tak to třídní hodila na mě s Kačkou. Děkuji pěkně... -_-"
NNěkteří by se o tu službu rvali a ty si stěžuješ ^^"

Neprosila jsem se o to >.< Naštěstí tam kromě nás budou i holky vedle v občerstvovací místnosti... Už z toho seznamu věcí, co budem mít na práci, se mi děllalo nevolno, a to toho nebylo moc. Myslím, že v pondělí ráno na tom budu hůř jak maturanti O_x
Zpátky ke Karolíně. Povedlo se mi ukořistit onu košili, dvě tílka a naprosto boží pruhovanou tašku. A ještě než jsme došli na Karolínu, koupila jsem si v Levných knihách 1984, když už to máme na povinné četbě. Musím si ještě pořádně projít seznam a poslat tam mamku ještě jednou.
A taky jsme objevili jednu boží věc. Tapi Tea! x3 Mňam, měla jsem to poprvý a už teď vím, že si ho příště koupím znovu, nyah x3 A taky jsme zjistili, že ve Wok Foodu nahoře mají i sushi, takže si ho příště koupím, když vím, že tam je. A za lepší cenu než v tom sushibaru na rohu.

Poroučím se,
Arrivederci! :3
Korálkový stromeček

9. května 2014 v 20:51 | Death the Horo/Cheko-chan |  Ne příliš častá fotodokumentace
Bohužel si budete muset vykroutit hlavu, blog mi tu fotku odmítá načíst normálně a ať dělám co dělám, furt se mi to do galerie ukládá takhle a fakt to není poprvé >_<" A už mi to vážně začíná pít krev, nevím, jestli je to blogem, nebo počítačem, ale v Shirovi je to uložený normálně, tak nevím co -_-"

Dobrá tedy, k věci, splácáno dneska za hoďku a půl, ani nevím proč, nějak jsem si vzpoměla, že mám ve skříňce plno nevyužitých korálků a zbytek drátku, tak jsem to sebrala a spáchala tenhle stromeček.
A jak už zmínila, budete si muset vykroutit krky ^w^"

Awakened being

4. května 2014 v 21:33 | Death the Horo/Cheko-chan |  Moje kresby / FanArts
...
Přiznejme pravou barvu, jsi prostě líná...
Argh, fajn, fajn... jsem. Spokojenej?
Nevypadám na to? >:)
K věci? -_-"

Kresba ze školy, vznikala na etapy, jako už většina mých kreseb poslední dobou. Začala jsem číst Claymore mangu a tohle je výsledek, jakási probuzená bytost, prostě jsem v těch volných chvílích čmárala, co mě napadlo a vzniklo tohle ^^"
Načmáráno jen tužkou, a taky jsem zjistila, co udělat s tím skenerem, aby bylo vidět stínování :3
Aneb někdo objevil Ameriku? :D
Co? Další Alfred? O_x
Péťo, jdi spát ^^"
Nejste dneska nějak moc ukecaný O_o"
Claymore - Norihiro Yagi