Moje kresby teď můžete najít i na mém deviantARTu, ale opovažte se je kopírovat! A když už, tak alespoň se zdrojem >:D

Animace blogu by

Lidské tělo, přechody a jahodové jahody

21. srpna 2014 v 14:19 | Death the Horo/Cheko-chan |  Moje kecy atd.
Aneb včera se uskutečnil náš malý výlet do Brna na výstavu lidských těl :3 A kupodivu mě ani neoddělalo vstávání v šest ráno, hahah, na to, že jsem šla spát v jedenáct ^^" No, nasnídali jsme se, nachystali a jeli jsme. Cestou jsme si zanadávali na české dálnice, protože ta zvlněná část nám vážně leze krkem, kdykoliv po ní jedem a nakonec se dostali i do toho Brna. Výstava byla... velmi zajímavá, i když, kdybych nevěděla, že jsou to vážně lidský těla, tak by mi to nedošlo, tím jak byly upravený, aby vydržely. Ale bylo to dobrý, kdo neviděl, opravdu doporučuju, popisky byly dobře napsaný a exponáty byly naaranžované taky dobrým způsobem, takže i podle popsaného obrázku si člověk mohl jednotlivé části najít na modelu. Celkově jsme to prošli za hoďku a půl. Od nás se nikomu zle neudělalo. Což se nedá říct o třech jiných lidech. Teda, já viděla, jak od tama odvádějí jen jednu slečnu, ale prý bylo blbě ještě nějakýmu klučinovi a druhé slečně. Otázkou ovšem zůstává, jestli to bylo z exponátů, nebo z horka, které na výstavě panovalo. Místy tam opravdu bylo na padnutí a skutečnost, že jsme si nemohli přinést pití, ani si žádné koupit při prohlídkách (bohatě by stačily barely s čistou vodou a kelímkama na jedno použití) moc nepomáhala. A těch pár větráků tam taky moc nepomohlo =.="
Po výstavě jsme šli najít nějakou restauraci, neb se začínaly ozývat naše žaludky. Prošli jsme centrem, došli k Zelnému trhu (?), abychom zjistili, že se opravuje, a asi další hodinu jsme bloudili Brnem. Restaurací jsme našli několik, ale buď nevyhovovaly ceny, nebo menička, nebo obojí. Jsme holt vybíravá famílie, no ^^" Během bloudění jsme narazili na trh, tak jsme se tam šli mrknout, a nakonec jsme ukořistili i jahody, které voněly po jahodách. Podezření, že by mohly být parfémované, se ukázalo jako liché, vážně chutnaly po jahodách x3 Co se týče našeho oběda, nakonec jsme skončili ve Vaňkovce. Rodičovstvo u Vietnamců, já v KFC. Mamka pronesla pro ni do teď nemožnou větu, a to "Zlatá Karolína.", což do teď nehrozilo, protože na Karolínu furt nadává ^^"
Echm, drobný dotaz. Bubble Tea, Tapi Tea, Bubbleology a další názvy. Prakticky je to to samé, tak proč se to všude jmenuje jinak? A hlavně, proč to má všude jinou cenu? V Ostravě stojí Tapi Tea 64 Kč. Ve Vaňkovce se stánek jmenoval Bubbleology, množství jsem si dala stejný jako u nás, ale platila jsem o dvacku více =_=" Ale i tak byl dobrý, omnomnom >:3
Cestou zpátky jsme se stavili v Kroměříži v zahradách, prošli jsme se, sice jsme na každém kroku vráželi do německých důchodců, ale bylo fajn. Pak jsme si dali v cukrárně zákusek a jeli domů. A mám takový dojem, že jsem si na dálnici i schrupla ^^

Poroučím se,
Arrivederci! :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Vaše momentální nálada?

Vytlemená 24.1% (311)
Normální 22% (284)
Psychopatická 21.3% (275)
Naštvaná 12.9% (167)
Neurčitá, neutrální 19.6% (253)

Komentáře

1 Sakura Minamino / Tweedledee Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 21. srpna 2014 v 15:02 | Reagovat

Ohledně toho bubble tea, záleží na prodejci a taky na kvalitě, jestli je to jenom přeslazená šťáva nebo fakt čaj. Od toho se odvíjí i cena.

2 Marky Marky | Web | 21. srpna 2014 v 15:57 | Reagovat

To zchrupnutí ti závidím, já při delších cestách nemůžu nikdy usnout:(((((

3 Death the Horo/Cheko-chan Death the Horo/Cheko-chan | E-mail | Web | 23. srpna 2014 v 17:38 | Reagovat

[1]: Bingo! Jsme doma, dík za osvětlení :D

[2]: No, já zjišťuju, že když nemám sluchátka, tak nezaberu ani náhodou, v autě potřebuju mít nějakou kulisu ^^"

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama