Moje kresby teď můžete najít i na mém deviantARTu, ale opovažte se je kopírovat! A když už, tak alespoň se zdrojem >:D

Animace blogu by

Říjen 2014

Zbloudilá myšlenka (n. 37)

17. října 2014 v 18:51 | Death the Horo/Cheko-chan |  Zbloudilé myšlenky
Profesor: "Ty seš Nikola a... ty seš taky Nikola? Jsem si nikdy nevšiml, že jste tu dvě."
Já: "A víte, že mě to vůbec nepřekvapuje?"
Profesor: "Mě taky ne."
Aneb když si angličtinář po víc jak třech letech všimne, že jedno jméno má ve třídě více lidí. A to neplatí jen o Nikole. Jako, chápu, že jsme na angličtinu dvě skupiny, ale i tak :"D Na druhou stranu, co mě u TOHODLE profesora překvapuje? Moment, vlastně prakticky nic >:"D


Prolínání paralelních světů ve škole

13. října 2014 v 21:11 | Death the Horo/Cheko-chan |  Moje kecy atd.
Naše škola je asi jedno z míst, kde se prolínají paralelní světy. Proč si to myslím? K tomuto zjištění jsme došli celá třída. Jak?
Vzhledem k tomu, že rodilý mluvčí naší skupiny odjel na deset dní do pryč, jsme byli spojení. Dvouhodinovka probíhala vcelku klidně, a najednou se rozrazily dveře a v nich stál... ředi- jednatel. Otázal se nás, zda jsme si UŽ všimli, že ve středu máme na suplování paní ředitelku. Když jsme mu odpověděli, že ne, řekl, že místo ní přijde nejspíš on, aby s náma probral věci ohledně maturit, přijmaček, atd. Poté odešel.
Hned na to se rozpoutala živá debata, o čem to mluvil. Všichni jsme začali kontrolovat rozvrhy a suplování jak na iskole, tak na stránkách školy a posléze i na nástěnce na chodbě. Nic. Jediná změna na středě je, že některým z nás odpadá seminář z matematiky, který nemá celá třída, a za ten se nesupluje. Takže, co se děje?
Další známka, že se na škole prolínají paralelní světy, se objevila na začátku semináře z angličtiny. Už jsme se začali usazovat na svá místa, když vtom do třídy nakráčel zeměpisář s prvním ročníkem v závěsu. Chvíli jsme po sobě navzájem těkali pohledy, než spolužačka podotkla:
Verča: "Pane profesory, my tady máme seminář z angličtiny."
Zeměpisář: "Ne, my jsme tu každý týden sedmou hodinu. Že jo?
První ročník, jako jeden umírající muž: "Jo."
Verča: "Ne, my tu máme každé pondělí seminář z angličtiny, sedmou a osmou hodinu. Jsme napsaní i na rozvrhu."
Po kontrole rozvrhu a ujištění, že v učebně máme opravdu být my, se zeměpisná skupinka sebrala a odebrala do jiné učebny.
On by se dnešek dal označit za pokračování páteční angličtina. Všimněte si, opět angličtina.
My: "Paní profesorko, vy tady prý příští pátek nejste."
Paní K: "Cože?"
My: " No, na rozvrhu je napsané, že máme jednu hodinu AJ spojenou."
Paní K: "Ale já nikam nejdu a jestli jo, tak mi to ještě neřekli."
Takže, prolínají se v naší škole paralelní světy, kde v jednom z nich nás má ve středu pan jednatel, v pondělky je v učebně zeměpis prvního ročníku a kde paní K v pátek někam odjíždí? Kdo ví, to se nejspíš nikdy nedozvíme. Ale co kdyby ano?
Zazvonil zvonec, a pohádky je konec.
Dobrá, teď už normálně. Ne, to s těmi paralelními světy nemyslím vážně, naše škola má jen a pouze neschopné vedení, kde si každý dělá co chce, kubánská čarodějnice, která si myslí, že se jí kolem zadku točí celý svět a nutí nás zpívat, nadává české španělštinářce, která z toho brečí, policie bere do vazby za korupci teď už jednatele a kde asi nejzodpovědnější člověk je paní K. A to je, moji zlatí, naše každodenní realita. Wish me luck, já budu doufat, že tenhle poslední rok přežiju, odmaturuju a pak,
poroučím se,
Arrivederci!

Pozitivní, Neutrální, Negativní

11. října 2014 v 18:35 | Death the Horo/Cheko-chan |  Moje kresby / Others
Škola žere mozky, definitivně =_="
Tobě nemá co žrát.
Teď už ne.
Nikdy předtím taky >_>
Pěkně děkuju =3= Ne, vážně, jak jinak si mám vysvětlit tohle? Personifikace Protonu, Neutronu a Elektronu. Vlezli mi do hlavy. A odmítli odejít. V hodině fyziky... Myslím, že je jasné, kdo je kdo. Anatomy is bitch! Hlavně chlapská, Proton mě štval, doteď nechápu, proč jsem ho navlíkla do tohodle a celkově vyšel divně. Neutron je inspirován Seiem z Dramatického mordu a Elektron vypadá starší, než jsem původně chtěla, ale to mi až tak nevadí.
Na druhou stranu jsem ráda, jak vyšel ten svítící efekt u sluchátek a obojků :3
Aneb Horo konečně přišla na to, jak používat vrstvy ^w^
Yup ^^ Celkově jsem je zkusila vybarvit jinak než normálně a myslím, že to dopadlo docela obstojně. Osobně se mi nejvíc zamlouvá Neutron, hned po něm Elektron. Jenom ten Proton mě štve. A já budu doufat, že mi v hlavě nenaskočí Pozitron, nebo jiná částice... =.="

Klid na rok dopředu :"D

11. října 2014 v 18:21 | Death the Horo/Cheko-chan |  Moje kecy atd.
Konečně jsem zjistila, proč mě v úterky a čtvrtky vždycky tak hrozně bolí hlava, může za to naše kubánská rodilá mluvčí (aka kubánská čarodějnice). Její hlas spolu s hlasitým projevem a neustálým "POSITIVO! POSITIVO!" způsobuje, že se chce moje mateřská hlava rozdělit na dvě hlavy dceřiné, aby mohly zdrhnout každá na jednu stranu a já se cítím kurevsky negativo =_=" A ještě nás ve čtvrtek nutila zpívat. Pálení čarodějnic je až v dubnu...
Včera se dodatečně slavily dědovy dvaasedmndesátiny. Dostal od nás uzené koleno s jakýmsi křenovým cosi :"D Prakticky jsme se sešli celá famílie z taťkovy strany, co žije v okolí. Část pláchla do Prahy. Strejda Martin tam byl sice už před náma, ale jel pro tetu Světluš, že prý budou zpátky ve čtyři. Tohle nám bylo řečeno v půl páté, došli v pět. S něma bysme se měli domlouvat, ať chodí ve dvě, aby tam v ty čtyři byli. Pak došla teta Jana s děckama, i když Honza za chvíli odešel, takže zbyly jen Kája s Natálkou, Marťas a Terča. Jsem vážně ráda, že se Marťas dostal na státní gympl, a ne k nám. Z mýho věčného nadávání na vedení musí mýt jasné proč. Echm, Natálka. Musím říct, že takhle zlobivýho haranta jsem nezažila už dlouho. Na druhou stranu se teď bude bát tety Světluš. Aneb vyhrožování, že si jí vezme domů a následné snesení po schodech fungovalo na jedničku :"D Oslava probíhala... jako když se sejdeme celá famílie. Chlapi chlastaj, taťka má tu výhodu, že může řídit mamka, už se nalívá i nám mladším. Já měla jen dvě půlky vaječňáku, pak dostal Martin seřváno. Ode mě. Protože tu druhou mi nalil, když jsem byla v kuchyni a já o tom nevěděla, pak dostal seřváno podruhý, když mi chtěl nalít třetí. Ale překvapovalo mě, že v klidu nalíval Marťasovi. On, který před asi dvěma lety sprdnul mamku, protože mu dala napít piva.
Stejně nás zabilo, když si Petr vylil slivovici, aby se pak utřel do Marťasa. Tedy spíš jeho komentář "Ne, že si olízneš nohu." nás zabil. Petr je taky kapitola ama o sobě. Na to, že mu bude příští rok padesát, se chová jak malé děcko a nemusí mít ani vypito. Jako jeho pokusy o španělštinu. No coment, seriously ^^"
V osm hodin už jsme s mamkou nevydrželi čím dál tím hlasitější rozhovory, sebrali našeho pana otce a jeli domů. Škoda, že jsem ty X-meny nevidělacelé, ale nevadí. Mladí Erik s Charlesem byli nehorázně ňufací, ale stejně mám radši jejich starší verze v podání Patricka Stewarta a Iana McKellena :3
No, dneska jsme s mamkou zašly zadruhým dědou, odnést mu věci a zjistit, jak se má, jestli něco nepotřebuje a tak. Vypadá, že už je na tom líp, co umřela teta Vlaďka. No a odpoledne jsme zašli s babičkou na pivko (mamka s babičkou měly pivo, já měla fantu, neb vinea nebyla, fňuk) a finíto. Můžu říct, že mám veškeré příbuzenstvo z okolí sfouknuté za dva dny. U některých na rok dopředu ^^"

Poroučím se,
Arrivederci! :"D