Moje kresby teď můžete najít i na mém deviantARTu, ale opovažte se je kopírovat! A když už, tak alespoň se zdrojem >:D

Animace blogu by

Učení, mučení...

24. ledna 2016 v 18:22 | Death the Horo/Cheko-chan |  Moje kecy atd.
Hlavně když se během semestru na všechno vykašlete s tím, že to budete stíhat během zkouškového. Houby, budete třískat hlavou do stolu, proč jste se na to aspoň nepodívali už předtím, protože toho máte plno a vám se chce brečet.

Ale naštěstí zatím většina věcí klape, všehovšudy mi chybí dvě zkoušky a většinu z toho, co mám, jsem dala napoprvé, takže se už nemusím stresovat třeba s takovou biologií buňky, protože té jsem se děsila i víc než třeba takové ekologie. Ne, vážně, celý ten předmět byl strašný a jediné plus na zkoušce bylo to, že byla formou testu s většinou možností abc, takže byla aspoň šance, že se mi podaří tipnout to správně. Očividně se mi to povedlo, sice natěsno k minimálnímu počtu bodů, ale povedlo. Nemám ráda buňku, nikdy jsem jí ráda neměla, nikdy ji mít ráda nebudu a představu přednášek o protistech v příštím semestru s tím samým vyučujícím je vážně děsivá a už teď je mi jasné, že nás tam bude pravidelně pět a půl. Ugh =_="
Ve čtvrtek si teda půjdu střihnout ústní ze zoologie, což by mělo být v pohodě, a osmého února si ještě zopakuju obecnou a anorganickou chemii, u které upřímně moc nedoufám, že ji dám kvůli *píp* výpočtům, které mi nikdy nešly. Na druhou stranu je to béčkový předmět.

Světlá stránka toho všeho ježdění do Ostravy byla návštěva mamky v práci, kde jsem prohrabala komixy, abych zjistila, jestli tam ještě mají tu Harley Quinn, kvůli které jsem si sypala popel na hlavu, proč jsem si o ní neřekla na Vánoce. Měli, a protože to bylo ve čtvrtek, tedy těsně po dopsání buňky, hezky jsem si ji i přes maminčino protáčení očí koupila.

"Proč si jí jenom nepůjčíš?"
"Tyhle věci se nepůjčujou, tyhle věci se vlastní!"

Původně abych zahnala žal z buňky. Test probíhal stylem: Tenhle pojem neznám, tenhle pojem neznám, tenhle pojem mi něco říká ale nevím co.
Nakonec ji mám za odměnu >:D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sakura Minamino / Tweedledee Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 24. ledna 2016 v 19:04 | Reagovat

Ber to tak, že je to tvoje první zkouškový a tyhle věci, že se nevyplatí se o semestru na všechno vykašlat, časem vychytáš. ;-) Spolužačka se dušovala, že si už rovnou v příštím semestru bude vypracovávat zkouškové otázky, tak jsem na ni zvědavá, jak dlouho jí to vydrží. :D Ale zvládáš to hrdinně a to je fajn, na mě ještě taky čeká jedna zkouška a jeden zápočet a budu mít hotovo.

Odměny, případně zmírňování žalu, jsou nutné, v obou případech. Taky jsem byla ráda, když jsem dala na první pokus nejděsivější zkoušku a ještě za dva, hned jsem si mohla říct, že si ty dvě panenky za skoro tři litry, co mi dorazily dva dny předtím, prostě zasloužím, i když jsem si je naježila. :-D

2 Kadet Kadet | E-mail | Web | 24. ledna 2016 v 19:24 | Reagovat

Jak říká Saku, ono na to přijdeš. Někteří lidé se to naučí, jiní budou stále trpět při zkouškových (aneb jak já sleduju svoje spolužáky a směju se jim, jak dělají všechno na poslední chvíli, zatímco já mám všechny seminárky dávno odevzdané :D). Ale očividně ti to jde, tak jen tak dál! A za Harley máš u mě plus! :D

3 Death the Horo/Cheko-chan Death the Horo/Cheko-chan | E-mail | Web | 24. ledna 2016 v 21:10 | Reagovat

[1]: Problém je, že já si už na začátku semestru říkala, že se na to budu koukat průběžně. A výsledek? Asi třikrát jsem si přečetla zápisky do botaniky a "naučila" se půlku zoologie, protože jsme z ní psali test. Když nebyly testy v průběhu semestru, nebyla jsem schopná se na nic kouknout, jsem prostě líná jak veš a tumblr je tumblr, žrout času :´D
Příští semestr jsem odhodlaná se učit průběžně. Minimálně organickou chemii a biochemii. A ta biostatistika taky vypadá dost děsivě =_="

[2]: Docela závidím lidem, co si jednou přečtou skripta a umí. Ne nazpaměť, prostě na to mají hlavu, takže stíhají během zkouškového. Ne, prostě se budu muset učit průběžně, a bude to! :´D Ještě jsem pošilhávala po Punisherovi, ale to by mě maminka už asi zabila, tak snad příště :D

4 Generál Sádlo Generál Sádlo | 4. února 2016 v 3:29 | Reagovat

Fakt se mi nelíbí, že nemáš ráda Kaynetha. Pak se divíš, že se ti nic v životě nedaří.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama